Domki Letniskowe nad jeziorem Partęczyny Wielkie Domki Letniskowe nad jeziorem Partęczyny Wielkie

gdzie jesteśmy

zobacz więcej

Weekend majowy 2020

Wynajmujemy domki letniskowe, położone na Mazurach nad największym i najpiękniejszym jeziorem Pojezierza Brodnickiego - Partęczyny Wielkie - Teren Brodnickiego Parku Krajobrazowego.

Wynajmujemy domki letniskowe, położone na Mazurach nad największym i najpiękniejszym jeziorem Pojezierza Brodnickiego - Partęczyny Wielkie - Teren Brodnickiego Parku Krajobrazowego.


Nasz mały kompleks wypoczynkowy składa się z 6 domków letniskowych, położonych w bardzo spokojnym miejscu, pośród czystych wód i lasów sosnowych, wyróżnia nas spokój i panująca cisza, która łatwiej pozwala zregenerować siły.

Na jeziorze wprowadzono strefę ciszy ( zakaz używania łodzi motorowych i innych sprzętów wyposażonych w silniki spalinowe)

Nasze wszystkie domki 4, 5 i 6 - osobowe, wyposażone są w łazienki z prysznicem i posiadają wyposażony aneks kuchenny!Wielkie Partęczyny to największe jezioro Pojezierza Brodnickiego, położone w województwie warmińsko-mazurskim, w gminie Kurzętnik na terenie Brodnickiego Parku Krajobrazowego.

Powierzchnia jeziora wynosi 340 ha,
maksymalna głębokość – 31,6 m,
położone jest 77 m n.p.m.

Brzeg jeziora Wielkie Partęczyny jest całkowicie otoczony lasem, głównie iglastym. Z kolei Ośrodek Wypoczynkowy położony jest w kompleksie leśnym Brodnickiego Parku Krajobrazowego. To idealne miejsce zarówno na wycieczki piesze i rowerowe.

Jezioro posiada urozmaiconą linię brzegową, liczne wyspy, półwyspy i zatoki, a jej brzegi są wysokie i niemal całkowicie zalesione.

Z jeziorem połączone są jeziora Małe Partęczyny i Łąkorz, a przepływa przez nie rzeka Skarlanka.
Jest zbiornikiem wodnym o bardzo urozmaiconym rybostanie, spotkać tu można m.in.:
płocie, leszcze, węgorze, okonie, szczupaki, liny. Sporo jest sielawy, wzdręgi, krąpia i jazgarza. Coraz więcej łowi się również suma i sandacza.

W 1958 r. na jeziorze ustanowiono rezerwat przyrody "Wyspa", na terenie którego ochroną objęto obuwika pospolitego.

Rezerwacje:
www.domkiparteczyny.pl
e-mail: domkiparteczyny@wp.pl
Tel.668 305 643

 

Cennik szczegółowy

Domek 4-osobowy (1)

  • za domek od 140 PLN

Domek 5-osobowy (1)

  • za domek od 160 PLN

Domek ten posiada dwa oddzielne pomieszczenia, aneks kuchenny, łazienkę z prysznicem i duży taras.

Domek 6-osobowy (1)

  • za domek od 180 PLN

Domek posiada 2 oddzielne pomieszczenia, kuchnię i łazienkę z prysznicem. Natomiast ten domek jako jedyny nie posiada tarasu.

Tereszewo noclegi Domki Letniskowe położone nad samym brzegiem jeziora Partęczyny Wielkie na MAZURACH- Pojezierze Brodnickie Noclegi Strony www dla obiektów noclegowych